Victoria Beckham ndihet gjysmake pa të birin Brooklyn

Mediale Vip

Victoria Beckham ndihet gjysmake pa të birin Brooklyn

Më: 10 maj 2020 Në ora: 23:17
Victoria Beckham

Kreatorja mezi pret ribashkimin me djalin e madh.

Tani Victoria është e izoluar me burrin e saj David Beckham dhe tre nga katër fëmijët e tyre në rezidencën 6 milionëshe në Cotswolds pas shpërthimit të koronavirusit në Mbretërinë e Bashkuar.

Dhe ajo dëshmoi se familja vjen e para pasi shënoi ‘Ditën Ndërkombëtare të Nënës’ duke ndarë një foto me fëmijët e saj; Brooklyn, Romeo, Cruz, dhe Harper.

Victoria, 46 vjeçare, shprehu urimet e saja për nënat mbarë botën, ndërsa pranoi se  po i mungon djali i saj i madh i cili vazhdon të karantinohet me të dashurën Nicola Peltz në New York.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat