Pamje nga festa e ditëlindjes së Majlindës, ja sa vite mbushi - Bota Sot
Pamje nga festa e ditëlindjes së Majlindës, ja sa vite mbushi

Mediale Vip

Pamje nga festa e ditëlindjes së Majlindës, ja sa vite mbushi

Më: 12 maj 2020 Në ora: 14:27
Majlinda Zeka

Ajo është një prej emrave më të përfolur nga publiku i medieve rozë.

Është fjala për Majlinda Zekën, e cila u bë e njohur pas lidhjes me reperin e mirënjohur, Majk, me të cilin ka një djalë.

Majlinda posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilën nuk mungon asnjëherë me postime.

Sot, ajo feston ditëlindjen e 26-t, dhe për këtë ditë ajo ka realizuar një fotosession.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat