Kida shijon pasditen në natyrë - Bota Sot
Kida shijon pasditen në natyrë

Mediale Vip

Kida shijon pasditen në natyrë

Më: 12 maj 2020 Në ora: 20:31
Kida

Këngëtarja e njohur shqiptare Kida, pasditen e sotme e ka kaluar ndryshe.

Image

Ajo ka vendosur që të dalë e të argëtohet në natyrë dhe me ndjekësit ka ndarë disa pamje ku duket tejet e lumtur teksa po e shijon ditën e nxehtë jashtë shtëpisë në një ambient plot gjelbërim.

Koncertet i janë anuluar mirëpo kjo nuk do të thotë se nuk po punon për projekte të reja muzikore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat