Jahjaga uron nënën për ditëlindje: Edhe 100, e shtrenjta ime! - Bota Sot
Jahjaga uron nënën për ditëlindje: Edhe 100, e shtrenjta ime!

Mediale Vip

Jahjaga uron nënën për ditëlindje: Edhe 100, e shtrenjta ime!

Më: 15 maj 2020 Në ora: 13:54
Atifete Jahjaga me nenen e saj

Sot ka ditëlindjen nëna e ish-presidentes së Kosovës, Atifete Jahjagës.

Me këtë rast, Jahjaga ndau një fotografi në Facebook ku shihet krahas nënës së saj.

“Edhe 100, e shtrenjta ime!”, ka shkruar ajo.

Dyshja shihen të buzëqeshura, dhe më të lumtura se kurrë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat