Janë përfolur shpesh për ndarje, por shihni ç'bën Tuna për Patrisin publikisht - Bota Sot
Janë përfolur shpesh për ndarje, por shihni ç'bën Tuna për Patrisin publikisht

Mediale Vip

Janë përfolur shpesh për ndarje, por shihni ç'bën Tuna për Patrisin publikisht

Më: 17 maj 2020 Në ora: 10:25
Tuna dhe Patris Berisha

Çifti shumë i komentuar i showbizit, Tuna dhe Patris Berisha janë përfolur shpesh për një ndarje të mundshme.

Megjithatë pak kohë më parë i ftuar në emisionin "Një kafe me Labin", Patrisi bëri me dije se ai dhe Tuna vazhdojnë të jenë bashkë dhe janë shumë të lumtur.

Këtë e vërtetojnë së fundmi dhe Tuna e cila ditën e djeshme e ka uruar publikisht bashkëshortin e saj me rastin e ditës së lindjes.

Ajo ka publikuar një foto të Patrisit pranë Tianit dhe e ka uruar me fjalët më të ëmbla.

“I dashur burrë, do doja të uroja më të mirat por ti tashmë i ke. Më ke mua dhe Tianin”, ka shkrua këngëtarja. Patrisi po e kalon ditëlindjen në karatinë prandaj dhe si shkrim dekor për tortën ka zgjedhur "torta e karantinës".

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat