Luana uron Marinën për ditëlindje: Falënderoj Zotin që më ka beku me ty - Bota Sot
Luana uron Marinën për ditëlindje: Falënderoj Zotin që më ka beku me ty

Mediale Vip

Luana uron Marinën për ditëlindje: Falënderoj Zotin që më ka beku me ty

Më: 17 maj 2020 Në ora: 12:58
Luana dhe Marina Vjollca

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, sot feston ditëlindjen e saj.

Dita e sotme nuk është e veçantë vetëm për të por edhe për njerëzit që e rrethojnë.

Përveç Getit, ishte edhe motra e saj Luana ajo e cila e ka uruar publikisht.

 

Pranë një postimi në Instagram ajo ka treguar se ndihet e bekuar që e ka pranë Marinën.

“Gezuar Ditelindjen GJYSMA IME @marina_vjollca E Falenderoj Zotin cdo dite qe me ka beku ne cdo hap te jetes me ty , je e pazevendesueshme.. je gjysma ime jetes pa te cilen nuk do beja dot.Ps. Po postoj ca nga budalliqet tona pa leje 😬 Te Dua 💜”, ishin fjalët e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat