Miley Cyrus ndryshon stilin e flokëve - Bota Sot
Miley Cyrus ndryshon stilin e flokëve

Mediale Vip

Miley Cyrus ndryshon stilin e flokëve

Më: 20 maj 2020 Në ora: 09:18
Miley Cyrus

Miley Cyrus përmes disa imazheve ka treguar ndryshimin e ri në pamje.

Miley Cyrus gjatë kësaj periudhe po respekton rregullat duke qëndruar e vetizoluar.

Këngëtarja  27 vjeçe përmes Instagramit tregoi ndryshimin e ri që ka bërë në pamje, e që ishte prerja e flokëve.

Image

Ajo nuk ishte larguar nga stili i saj i zakonshëm, ndërsa fansat e komplimentuan për këtë stil të flokëve.

Stilisti i saj e ka quar atë vajzë të guxishme për të eksperimentuar me dukjen dhe njëherësh kliente të shkëlqyeshme.

Miley Cyrus është në lidhje me Cody Simpson, pas ndarjes nga partneri dhe një romancë tjetër që pati me një femër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat