U shtrua në spital, Mirush Kabashi flet për gjendjen e tij shëndetësore - Bota Sot
U shtrua në spital, Mirush Kabashi flet për gjendjen e tij shëndetësore

Mediale Vip

U shtrua në spital, Mirush Kabashi flet për gjendjen e tij shëndetësore

Më: 20 maj 2020 Në ora: 19:18
Mirush Kabashi

Aktori i madh Mirush Kabashi prej disa ditësh është shtruar në spital ku i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale, e cila ka dalë me sukses.

Në rrjetet sociale është postuar një foto, teksa aktori shfaqet i buzëqeshur në karrigen me rrota.

Në një prononcim për Report Tv, ai u shpreh se ‘tashmë ndihem më mirë’.

Mirush Kabashi është një emër dhe kontribut i madh për artin dhe kulturën shqiptare me qindra role në kinematografi dhe teatër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat