Kunat me Loredanën, reperi ka dy fjalë për marrëdhënien e tyre! - Bota Sot
Kunat me Loredanën, reperi ka dy fjalë për marrëdhënien e tyre!

Mediale Vip

Kunat me Loredanën, reperi ka dy fjalë për marrëdhënien e tyre!

Më: 22 maj 2020 Në ora: 06:07
Loredana dhe Gent Fatali

Këngëtari i njohur Gent Fatali ishte pjesë e “Ftesë në 5” përmes një lidhje Skype, nga ku për herë të parë pranoi lidhjen me Rozafën, motrën e Loredanës.

31 vjeçari tregoi se kanë më shumë se dy vjet të lidhur, edhe pse për një kohë të gjatë nuk e kanë pranuar plotësisht se kanë qenë bashkë.

I pyetur nga Bieta për marrëdhëniet me kunatën, Loredanën, reperi preferoi të mos përgjigjej duke e ndryshuar temën.

“Mos më pyet këtu. Këtu s’flasim”, tha ai, duke sqaruar se për momentin nuk dëshironte të tregonte detaje mbi marrëdhënien mes tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat