Xhensila Pere bën deklaratën e fortë: Të gjithë personazhet e show biz-it janë fallco!

Mediale Vip

Xhensila Pere bën deklaratën e fortë: Të gjithë personazhet e show biz-it janë fallco!

Më: 22 maj 2020 Në ora: 08:32
Xhensila Pere

"Kush është personazhi shqiptar më fake?", ishte një ndër pyetjet e gazetarit Ronaldo Sharka teksa ka intervistuar së fundmi Xhensila Peren për "Mes Yjesh".

E menjëhershme ishte ndërhyrja e Xhensilës e cila i tha gazetarit: "Pse ti mendon që ka ndonjë personazh real në show biz? Instagram-i na ka marrë në qafë të gjithëve. Dhe për sa kohë askush nga ne, përfshirë dhe veten nuk del dhe thotë, o vëlla jam duke qarë, nuk më ka ecur kjo ditë, më la i dashuri, dhe tregon që vetëm bën jetë mondane, atëherë pothuajse të gjithë", përfundoi Xhensila.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat