Klea Huta ndan një foto ku Elgiti ia përqafon barkun e rrumbullakosur - Bota Sot
Klea Huta ndan një foto ku Elgiti ia përqafon barkun e rrumbullakosur

Mediale Vip

Klea Huta ndan një foto ku Elgiti ia përqafon barkun e rrumbullakosur

Më: 22 maj 2020 Në ora: 10:52
Klea Huta dhe Elgit Doda

Klea Huta dhe Elgit Doda shumë shpejt pritet ta fitojnë epitetin e prindit.

Klea Huta dhe Elgit Doda shumë shpejt priten të bëhen prindër të një çuni, moderatorja së fundmi ka ndarë një imazh shumë të ëmbël me barkun e rrumbullakosur.

Në fotografinë e publikuar në Instagram, shohim këngëtari duke përqafuar barkun e moderatores, e cila fotos ia bashkëngjit shkrimin “Djali i babait”.

Ndonëse çifti zbuluan gjininë e fëmijës javë më parë, ata kanë mbajtur sekret emrin me të cilin do ta pagëzojnë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat