Blero shpërndan një foto të ëmbël të Tarës me gjyshin e saj - Bota Sot
Blero shpërndan një foto të ëmbël të Tarës me gjyshin e saj

Mediale Vip

Blero shpërndan një foto të ëmbël të Tarës me gjyshin e saj

Më: 22 maj 2020 Në ora: 12:42
Blero edhe Tara

Blero ka publikuar një foto të babit të tij dhe Tarës.

Blero është duke jetuar larg vajzës së tij, Tarës, dhe për shkak të pandemsë janë vështirësuar edhe më shumë grumbullimet familjare.

Këngëtari po shuan mallin me postime në Instagram, ai së fundmi ka publikuar një foto të Tarës dhe babait të tij, dhe ngjashmëria e tyre nuk do koment.

Përndryshe, Blero është duke punuar në projekte të reja muzikore dhe shumë shpejt pritet ta publikojë këngën ‘Lambo’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

babi dhe Tara ❤️❤️

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat