Genta Ismajli shtatzënë? - Bota Sot
Genta Ismajli shtatzënë?

Mediale Vip

Genta Ismajli shtatzënë?

Më: 22 maj 2020 Në ora: 14:03
Genta Ismajli

Këngëtarja ka ngjallur dyshimet për një shtatzëni me foton e fundit.

Genta Ismajli ka tash e disa muaj që është në lidhje me biznesmenin turk, dhe së fundmi është folur se çifti janë në pritje të një fëmije.

Këto dyshime u ngjallën pas publikimit të një fotografie nga këngëtarja, e cila shfaqet me një fustan të ngushtë i cili i theksonte asaj barkun e rrumbullakosur.

Pas shpërndarjes së kësaj fotografie, u panë reagime të shumta nga fansat të cilët e vunë re këtë detaj dhe vërshuan me komente “shtatzënë”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat