Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’ - Bota Sot
Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

Mediale Vip

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

Më: 22 maj 2020 Në ora: 14:47
Lady Gaga e Ariana Grande

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor.

Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe Lady Gagas.

‘Rain on me’ është publikuar fillimisht pa klip nga dyshja, por vetëm për katër orë këngëtaret arritën mbi një milionë klikime në platformën e Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat