Tuna Sejdi kthehet në kohën e “zogut”, publikon një fotografi me të brendshme - Bota Sot
Tuna Sejdi kthehet në kohën e “zogut”, publikon një fotografi me të brendshme

Mediale Vip

Tuna Sejdi kthehet në kohën e “zogut”, publikon një fotografi me të brendshme

Më: 22 maj 2020 Në ora: 21:06
Tuna Sejdiu

Tuna Sejdiu është treguar mjaft aktive në rrjete sociale këtë periudhë pandemie.

Këngëtarja është kthyer pas në kohë përmes një postimi të bërë në Instagram.

Tuna ka publikuar një fotografi të vitit 2015, ku shfaqet e veshur me të brendshme ngjyrë të zezë.

Në muzikë, këngëtarja nuk është dhe shumë aktive me projekteve të reja muzikore.

“Chonga” mban titullin kënga e saj e fundit, e lansuar një vit më parë dhe deri tani numëron afër katër milion klikime.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat