Sëmuret Ismet Peja, anulon pjesëmarrjen në koncertin që po mbahet në Gjakovë - Bota Sot
Sëmuret Ismet Peja, anulon pjesëmarrjen në koncertin që po mbahet në Gjakovë

Mediale Vip

Sëmuret Ismet Peja, anulon pjesëmarrjen në koncertin që po mbahet në Gjakovë

Më: 22 maj 2020 Në ora: 22:53
Ismet Peja

Po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja.

Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Peja, ai për shkaqe shëndetësore nuk ka mundur të jetë prezent dhe të këndojë.

Tani, koncerti është dukë u zhvilluar nga i biri i tij, Visar Peja.

Koncerti është duke u mbajtur në qytetin e Gjakovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat