Çfarë janë këto postime të Loredanës pasi Mozzik shkoi në Zvicër? - Bota Sot
Çfarë janë këto postime të Loredanës pasi Mozzik shkoi në Zvicër?

Mediale Vip

Çfarë janë këto postime të Loredanës pasi Mozzik shkoi në Zvicër?

Më: 23 maj 2020 Në ora: 11:52
Mozzik dhe Loredana

Përmes fotografive në rrjete sociale, dje u bë e ditur se Mozzik ka arritur të shkojë në Zvicër për të qenë krah vajzës, përkundër kufizimeve në udhëtim të cilat vazhdojnë.

Pas më shumë se dy muaj, ribashkimi babë e bijë ishte tejet i bukur.

E në të njejtën kohë, një seri postimesh të çuditshme nga Loredana kanë ngjallur pikëpyetje.

Ajo ka postuar disa herë këngën ‘Miss you bad’ të Mr. Eazi që flet për mungesën pas ndarjes nga tradhëtitë dhe kërkesën për një nisje të re.

Me kë mund ta ketë pasur Loredana? Një rastësi apo mesazh i koduar? 

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat