Khloe Kardashian duket e pa rezistueshme në fotot e fundit - Bota Sot
Khloe Kardashian duket e pa rezistueshme në fotot e fundit

Mediale Vip

Khloe Kardashian duket e pa rezistueshme në fotot e fundit

Më: 23 maj 2020 Në ora: 20:16
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian duket si një tjetër person me ndryshim që ka bërë.

Khloe Kardashian si gjithë motrat e tjera Kardashain-Jenner gëzon vëmendje të madhe mediatike, për shkak të veprimtarisë së saj.

Ylli televiziv ka ndarë me fansat e saj në Instagram disa foto ku prezanton pamjen e saj të re, por fansat e akuzojnë për fotoshop.

Bukuroshja e cila i ka dhënë fund lidhjes mes Tristan Thompson, shihet me një korse të bardhë dhe duket shumë atraktive me flokët e valëzuara.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat