Genta bën ndryshimin e papritur në dukje, nuk do ta njihni - Bota Sot
Genta bën ndryshimin e papritur në dukje, nuk do ta njihni

Mediale Vip

Genta bën ndryshimin e papritur në dukje, nuk do ta njihni

Më: 24 maj 2020 Në ora: 18:48
Genta

Genta Ismajli ka ndryshuar pamjen.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli njihet për guximin që ka.

Këtë e ka dëshmuar në shumë paraqitje, e jemi mësuar ta shohim duke guxuar edhe me ngjyrat e stilet e flokëve.

Së fundmi e ka bërë ndryshimin e papritur duke i ngjyrosur flokët me ngjyrë të bardhë dhe në imazhin e postuar në Instagram ajo duket ndryshe.

Nuk dihet nëse ky ndryshim i saj do të pëlqehet nga fansat.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat