Selena Gomez heq flokët në zero, mezi njihet - Bota Sot
Selena Gomez heq flokët në zero, mezi njihet

Mediale Vip

Selena Gomez heq flokët në zero, mezi njihet

Më: 24 maj 2020 Në ora: 19:01
Selena Gomez

Selena Gomez ka befasuar të gjithë me veprimin.

Këngëtarja e njohur, Selena Gomez e ka bërë ndryshimin drastik në pamje.

Në fotot që po qarkullojnë në media ajo shihet teksa i ka hequr flokët në zero.

Me këtë ndryshim ajo ka habitur të gjithë fansat.

Selena njihet për sukseset e saj në muzikë dhe lidhjen e shumëkomentuar që dikur e kishte me Justin Bieber.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat