Cardi B ka një lajm të mirë për fansat e saj - Bota Sot
Cardi B ka një lajm të mirë për fansat e saj

Mediale Vip

Cardi B ka një lajm të mirë për fansat e saj

Më: 25 maj 2020 Në ora: 19:00
Cardi B

Cardi B gjatë ditës së djeshme është futur në një video “live” në Instagram ku lajmëroi fansat e saj se shumë shpejt do të sjell një projekt të ri muzikor.

“Solo kënga ime do të dal në vizion shumë shpjet” tha reperja e cila u shfaq në video me bikini të gjelbër ta dhe një stil të ri flokësh.

Këtij lajmi i janë gëzuar shumë fansat e saj pasi ka gati një vit që nga koha kur Cardi kishte sjellë ndonjë projekt muzikor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat