“N’zemren e tina aty o Dafina”, këngë e re nga Duffy? - Bota Sot
“N’zemren e tina aty o Dafina”, këngë e re nga Duffy?

Mediale Vip

“N’zemren e tina aty o Dafina”, këngë e re nga Duffy?

Më: 25 maj 2020 Në ora: 21:29
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri ka ngjallur dyshimet për një projekt të ri.

Dafina Zeqiri ka qenë njëra prej këngëtareve më aktive gjatë kohës së pandemisë duke lansuar dy projekte muzikore dhe që të dyjat ishin pritur mjaft mirë nga publiku.

Dhe tani këngëtarja me anë të një postimi që bëri në Instagram ka nxitur dyshimet se një projekt i radhës mund të jetë në horiyont, “N’zemren e tina aty o Dafina” fjalia që ndau ajo duket se është pjesë e projektit të ri.

“A je pendu” titullohet kënga e fundit e Dafinës në bashkëpunim me Cricket, e cila tani ka arritur mbi 5 milionë klikime në platformën e Youtubes. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

n’zemren e tina, aty o Dafina

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat