42-vjeçarja Gjyste Vulaj nuk e ka problem, ekspozon linjat trupore - Bota Sot
42-vjeçarja Gjyste Vulaj nuk e ka problem, ekspozon linjat trupore

Mediale Vip

42-vjeçarja Gjyste Vulaj nuk e ka problem, ekspozon linjat trupore

Më: 26 maj 2020 Në ora: 18:05
Gjyste Vulaj

Këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj tash e shumë vite është pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Ajo ndër vite është përfolur shumë edhe për shkak të paraqitjeve të saj, gjithnjë ‘hot’ dhe në top formë.

Madje edhe tani, kur ajo është 42 vjeçare, vazhdon të gëzojë linja bombastike trupore.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram, duke marrë vëmendjen e publikut dhe duke e dëshmuar se përkundër viteve, vazhdon të jetë një super femër. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat