Eminem publikon numrin e telefonit, ua mundëson fansave të komunikojnë me të - Bota Sot
Eminem publikon numrin e telefonit, ua mundëson fansave të komunikojnë me të

Mediale Vip

Eminem publikon numrin e telefonit, ua mundëson fansave të komunikojnë me të

Më: 26 maj 2020 Në ora: 19:35
Eminem

Marshall Bruce Mathers III, apo siç njihet në të gjithë botën me nofkën Eminem, është një nga reperët më të dashur për publikun.

47 vjeçari me muzikën e tij, ka bërë për vete miliona fansa anë e mbanë nëpër botë.

Së fundmi ai edhe njëherë ka treguar thjeshtësinë e tij, duke e publikuar numrin e telefonit në Twitter, duke u dhënë mundësinë fansave që ta kontaktojnë atë.

“Më shkruani dhe unë do t’ua kthej mesazhin” , ka shkruar ai në ‘twett-in’ që e ka publikuar. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat