Arta Nitaj vishet me fustan të ngusht, ‘ҫmend’ me format e saj - Bota Sot
Arta Nitaj vishet me fustan të ngusht, ‘ҫmend’ me format e saj

Mediale Vip

Arta Nitaj vishet me fustan të ngusht, ‘ҫmend’ me format e saj

Më: 26 maj 2020 Në ora: 22:47
Arta Nitaj

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me fustan të ngushtë dhe po duket tejet bukur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat