Supermodelja Belen Rodriguez, pozon nga pishina - Bota Sot
Supermodelja Belen Rodriguez, pozon nga pishina

Mediale Vip

Supermodelja Belen Rodriguez, pozon nga pishina

Më: 26 maj 2020 Në ora: 23:54
Belen Rodriguez

Modelja italo-argjentinase, Belen Rodriguez kujdeset që çdo herë të vijë  seksi dhe provokuese.

E tillë ishte edhe në imazhet e publikuara së fundi në ‘Instagram’ ku në fokus kishte belin e hollë dhe të pasmet seksi, derisa kishte pozuar nga pishina.

35-vjeçarja e ka dëshmuar se vazhdon të jetë një super femër, ndërsa nuk ka humbur aspak nga linjat e përsosura trupore.

Ndryshe, Belen është një nga femrat më të përfolura në Itali. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat