Mentor Haziri prezanton anëtarin e ri të familjes - Bota Sot
Mentor Haziri prezanton anëtarin e ri të familjes

Mediale Vip

Mentor Haziri prezanton anëtarin e ri të familjes

Më: 27 maj 2020 Në ora: 06:22
Mentor Haziri

Familjes së Mentor Hazirit i është bashkuar edhe dikush tjetër.

Këngëtari i njohur shqiptar, Mentor Haziri, ka vendosur që pjesë të familjes së tij ta bëjë edhe dikë tjetër.

Ai hyri në Instagram për të ndarë me ndjekësit e tij lajmin se ai dhe familja e tij janë bërë me një qen.

Njihuni me Riki, anëtari jonë më i ri i familjes”, ka shkruar artist pranë postimit.

Ndryshe sa i përket muzikës, Mentori është i suksesshëm dhe projekti i tij i fundit muzikor është kënga “Mara”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meet Riki our newest family member #husky

A post shared by MENTOR (@mentorhaziri) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat