Adrola Dushi imazh i ri i “MAC Cosmetics”, reklamon këto produkte - Bota Sot
Adrola Dushi imazh i ri i “MAC Cosmetics”, reklamon këto produkte

Mediale Vip

Adrola Dushi imazh i ri i “MAC Cosmetics”, reklamon këto produkte

Më: 27 maj 2020 Në ora: 13:25
Adrola Dushi

Adrola Dushi ka ndarë me ndjekësit imazhin e saj nga reklama për brendin e njohur.

Modelja e njohur po reklamon produktet e reja të grimit të markës “Mac” dhe duket për mrekulli si zakonisht.

Në imazhin që u publikua në faqen zyrtare të “Mac Cosmetics”, Adrola reklamon  “Hyper Real Glow Palette”, çmimi i të cilës është 39.90 euro.

Image

Shkëlqyesi për fytyrë përmbanë tri nuanca të reja dhe përshkruhet si produkt shumë i përshtatshëm për cdo tip lëkure.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat