Genta shfaqet me dukjen ndryshe në përqafimin e të dashurit - Bota Sot
Genta shfaqet me dukjen ndryshe në përqafimin e të dashurit

Mediale Vip

Genta shfaqet me dukjen ndryshe në përqafimin e të dashurit

Më: 27 maj 2020 Në ora: 13:54
Genta Ismajli dhe Huseyin Usta

Genta Ismajli është bërë bionde.

Këngëtarja ndau me ndjekësit disa imazhe, për të treguar dukjen e re dhe fansat e saj e pëlqyen këtë ndryshim.

Në një prej fotografive, ajo u shfaq krah të dashurit turk, Huseyin Usta, të dy të përqafuar dhe të veshur me veshje sportive.

Image

Kujtojmë se Genta Ismajli kishte planifikuar rikthimin në skenë me një duet, por duket se për momentin pandemia e detyroi t’i pezullojë planet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat