Festuan në të njëjtën shtëpi, Loredana tani vesh rrobat e Mozzikut? - Bota Sot
Festuan në të njëjtën shtëpi, Loredana tani vesh rrobat e Mozzikut?

Mediale Vip

Festuan në të njëjtën shtëpi, Loredana tani vesh rrobat e Mozzikut?

Më: 27 maj 2020 Në ora: 16:07
Loredana Zefi dhe reperi Mozzik

Loredana dhe Mozzik festuar Bajramin së bashku me vajzën e tyre.

Loredana Zefi dhe reperi Mozzik festën e Bajramit duket se e kanë kaluar së bashku.

Kështu të paktën na lanë të kuptohet me disa postime në rrjete sociale, mirëpo nuk ka mbaruar me kaq.

Veshja e Mozzik është ajo që ra në sy kur Loredana e publikoi më pas një imazh.

Pantallonat që Mozzik i kishte veshur për Bajram në foton pranë vajzës, të njëjtit i ka veshur Loredana Zefi.

Duket se dyshja kanë filluar që ti normalizojnë marrëdhëniet.

Image
Loredana
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat