Fustani transparent ia zbulon të gjitha modeles së njohur - Bota Sot
Fustani transparent ia zbulon të gjitha modeles së njohur

Mediale Vip

Fustani transparent ia zbulon të gjitha modeles së njohur

Më: 27 maj 2020 Në ora: 16:18
Demi Rose

Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës me këtë paraqitje.

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat komentohet shumë për paraqitjet provokuese.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një fustan transparent, në të cilin vuri në plan të parë të pasmet dhe dukej shumë provokuese.

Fustanin me ngjyrë gri, Demi e kishte veshur pa reçipeta duke treguar shpinën, ndërsa në pjesën e poshtme me vështirësi vërehet se ka të brendshme veshur.

Me të tilla fotografi, Demi Rose ‘shpërblen’ miliona ndjekësit e saj vazhdimisht, ndërsa nuk janë të pakta kritikat për të.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat