J.Lo e mërzitur pasi iu shtye dasma shkak i pandemisë - Bota Sot
J.Lo e mërzitur pasi iu shtye dasma shkak i pandemisë

Mediale Vip

J.Lo e mërzitur pasi iu shtye dasma shkak i pandemisë

Më: 27 maj 2020 Në ora: 17:10
Jennifer Lopezi dhe Alex Rodriguez

Jennifer Lopezin e ka mërzitur fakti se i është dashur ta shtyej dasmën.

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kishin planifikuar datën e dasmës së tyre, shkruajnë mediat e huaja.

Mirëpo shkak i pandemisë ata u detyruar që të anulojnë gjithçka dhe ky fakt duket se e ka mërzitur këngëtaren dhe aktoren e famshme.

Krijuesja e “Jenny From the Block” në një intervistë virtuale me ‘Today’, tregoi për vendimin që ajo dhe Alex kanë marrë për të shtyrë ceremoninë e martesës për një vit tjetër.

“Askush nuk e di sepse, me të vërtetë, nuk ka planifikim tani. Vetëm duhet të presim dhe të shikojmë se si do shkojë, dhe në një farë mënyre është zhgënjyese. Ti e di, pas Super Bowl dhe pas World of Dance, pasi kemi përfunduar xhirimet kam planifikuar të marr kohë dhe kjo është çfarë po bëjmë tani. Jam pak e mërzitur pasi kemi pasur disa plane të shkëlqyera. Por unë them E di çfarë? Zoti ka një plan më të madh. Pra ne vetëm duhet të presim dhe të shohim. Ndoshta do të jetë më mirë. Besoj se do të jetë”, u shpreh ajo

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat