Teoritë e konspiracionit: Princi Harry nuk është baba i fëmijës së Meghan? - Bota Sot
Teoritë e konspiracionit: Princi Harry nuk është baba i fëmijës së Meghan?

Mediale Vip

Teoritë e konspiracionit: Princi Harry nuk është baba i fëmijës së Meghan?

Më: 27 maj 2020 Në ora: 17:30
Harry dhe Meghan

Princi Harry dhe Meghan Markle u bënë prindër të Archie-it të vogël pak më shumë se një vit më parë, por spekulimet se princi nuk është në të vërtetë babai i tij vazhdojnë të qarkullojnë në media.

Ishte kjo e fundit që u pohua nga revista Globe, duke iu referuar një burimi të paemëruar, i cili, vetëm disa muaj para lindjes së Archie, shkroi se fëmija nuk është i princit.

Siç shpjegoi burimi, si pjesë e një procedure standarde gjyqësore ku vendoset atësia përpara se të lindë fëmijën, rezultatet e testit të ADN-së treguan se gjoja se Harry nuk ishte babai i fëmijës së ardhshëm.

“Harry u trondit dhe Meghan shpërtheu në lot. Ai nuk mund t'i besonte rezultatet”, tregon burimi, duke shtuar se princi shpejt akuzoi armiqtë e Meghan në gjykatë për sabotimin e provës.

Sidoqoftë, sipas shkrimit të Globe, Harry mori një provë të re, e cila më pas tregoi se ai ishte babai i Archeit të atëhershëm të pa lindur, duke dëshmuar kështu dështimin e provës së parë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat