Në kohë pandemie, Françeska kujton pushimet e verës

Mediale Vip

Në kohë pandemie, Françeska kujton pushimet e verës

Më: 27 maj 2020 Në ora: 22:29
Franceska Jaçe

Franceska Jaçe është një modele e njohur shqiptare, e cila për pamjen e saj komentohet shumë.

Por, përpos pamjes ajo komentohet edhe për jetën e saj luksoze që bënë dhe po ashtu udhëtimet e shpeshta dhe shumë të shtrenjta nëpër botë.

Së fundmi, në kohë pandemie ajo ka kujtuar pushimet e verës së vitit 2010, duke u shprehur se po i mungon ajo kohë kur gjithçka ishte ‘në rregull’.

Kujtojmë që Françeska është gjithashtu një personazh mjaft atraktiv dhe aktiv edhe nëpër rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat