Victoria Beckham shfaqet siç nuk e kemi parë

Mediale Vip

Victoria Beckham shfaqet siç nuk e kemi parë

Më: 28 maj 2020 Në ora: 00:44
Victoria Beckham

Një detaj ka marrë vëmendjen në foton e fundit të Victorias.

Victoria Beckham, mbahet mend nga të gjithë si femra të cilën nuk e shohim duke buzëqeshur nëpër fotografi.

E si rrallëherë ajo është shfaqur e tillë dhe ky detaj nuk ka pasur se si të mos bie në sy të të gjithëve.

Ka qenë djali i sa publikuar foton në profilin e tij në Instagram, ku bashkëngjitur shkruan “Mesa duket mami im buzëqesh”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat