Xhensila Pere i zbulon të gjitha: Gjatë karantinës isha bukuroshja e fjetur - Bota Sot
Xhensila Pere i zbulon të gjitha: Gjatë karantinës isha bukuroshja e fjetur

Mediale Vip

Xhensila Pere i zbulon të gjitha: Gjatë karantinës isha bukuroshja e fjetur

Më: 28 maj 2020 Në ora: 06:46
Xhensila Pere

Xhelsia Pere u përgjigj sinqerisht pyetjese nga Bieta Sulo se “Çfarë note meritoni për punët e shtëpisë”.

Xhensila tha se gjatë kohës ku ka qenë në shtëpinë e familjes së saj në Pogradec, është ndier paksa e “llastuar” dhe të gjitha punët ja ka bërë mamaja. Por kur është rikthyer në shtëpinë e saj në Tiranë, ka merituar notën 10 sepse të gjitha punët e shtëpisë i ka bërë vetë.

“Karantina ime ishte e ndarë  në dy muaj, muajin e parë me familjen në Pogradec ndërsa një muaj me vëllain në Tiranë. Unë isha bukuroshja e fjetur, shijoja gatimet e mamit. Nga një jetë shumë e angazhuar dhe ai ribashkimi, mami që thotë mos bëni asnjë gjë mjafton që jeni këtu. Kur u riktheva tek shtëpia ime në Tiranë një 10 të mirë sepse i bëra të gjitha vetë”, tha Xhensila.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat