Seven Saraqi publikon këngën e re “I like”, vjen me skena provokuese në klip - Bota Sot
Seven Saraqi publikon këngën e re “I like”, vjen me skena provokuese në klip

Mediale Vip

Seven Saraqi publikon këngën e re “I like”, vjen me skena provokuese në klip

Më: 28 maj 2020 Në ora: 08:36
Seven Saraqi

Këngëtari i njohur, Seven Saraqi, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.

“I like” mban titullin kënga e tij më e re, e cila është e zhanrit hip-hop dhe RnB.

Muzika është punuar nga DJR Beats, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur vet Seveni.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, i cili përmban skena mjaft provokuese, në një prej të cilave Seveni shfaqet i shtrirë mes femrave të zhveshura.

Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit Quest në Amerikë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat