Blero takohet me Tarën pas tre muajsh - Bota Sot
Blero takohet me Tarën pas tre muajsh

Mediale Vip

Blero takohet me Tarën pas tre muajsh

Më: 28 maj 2020 Në ora: 11:47
Blero edhe Tara

Blero është takuar me vajzën e tij Tarën.

Për shkak të virusit Covid-19, njerëzit kanë mbetur të bllokuar në vende të ndryshme.

Kështu ata e kishin të pamundur të takoheshin edhe me familjarët e tyre të ngushtë.

Njësoj ka ndodhur edhe me Bleron i cili jo vetëm që mbeti pa e parë gruan e tij Afronën por edhe ka tre muaj që nuk ishte takuar me vajzën e tij Tarën.

Dhe tani më në fund dyshja e kanë ndarë shtratin së bashku e këtë e bëri të ditur Blero nëpërmjet një postimi në Instagram, imazh pranë të cilit tregoi se ky takim ndodhi pas tre muajsh.

Image
Insta

Në fytyrat e të dyve shihet lumturia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat