Këngëtarja shqiptare publikon foto nga e kaluara - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare publikon foto nga e kaluara

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare publikon foto nga e kaluara

Më: 28 maj 2020 Në ora: 13:41
Besa Kokëdhima

Këngëtarja e njohur ka hapur arkivat.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, si duket është bërë nostalgjike për kohën e shkuar.

Ajo i ka publikuar disa fotografi nga e kaluara dhe nëpërmjet tyre tregon se si është dukur kur ka qenë fëmijë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Angry; Mini me 👼 Mama papa love u my gems 💎

A post shared by Besa (@besaofficial) on

“Unë e vogël. Nënë, babi, ju dua perlat e mia”, ka shkruar këngëtarja pranë postimit të bërë në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat