Gjira kishte përjetuar një humbje të madhe gjatë shtatzënisë - Bota Sot
Gjira kishte përjetuar një humbje të madhe gjatë shtatzënisë

Mediale Vip

Gjira kishte përjetuar një humbje të madhe gjatë shtatzënisë

Më: 29 maj 2020 Në ora: 21:18
Gjira

Gjira zbulon se humbi një person shumë të dashur gjatë shtatzënisë.

Gjira ka qenë shumë e hapur me ndjekësit vazhdimisht për të folur rreth shtatzënisë dhe gjërave të tjera.

Së fundi, ajo ndau një detaj prekës, ku tregon se gjatë periudhës kur ishte shtatzëne, asaj i vdiq tezja, e cila ishte shumë e afërt për të.

“Gjat shtatzanis e kom humb tezen, qe mbas nanes tem, ka qen gruja qe e kom dasht me Gjith Zemer…sa shume kisha pas qejf ti sot me qn prane neve & me ma pa djalin…me mungon shume & ende spo du me besu qe sje mo prane neve”, ka shkruar Gjira.

Kujtojmë se djali i Gjirës, Maëli, para pak kohësh festoi ditëlindjen e parë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat