Ndahen sërish çifti i njohur, Kejsi përmend tradhtinë - Bota Sot
Ndahen sërish çifti i njohur, Kejsi përmend tradhtinë

Mediale Vip

Ndahen sërish çifti i njohur, Kejsi përmend tradhtinë

Më: 30 maj 2020 Në ora: 07:12
Kejsi dhe Stresi

Kejsi dhe Stresi u ndanë verën e kaluar, por u bashkuan sërish vetëm pak muaj më parë, ku bënë deklarata të ndryshme në rrjetet sociale.

Por mesa duket, diçka ka ndodhur sërish midis çiftit të njohur. Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe kur është pyetur se kur do të vijë në Shqipëri, Kejsi është përgjigjur se nuk ka arsye për të ardhur.

Ajo jeton në Kanada dhe mesa duket, është ndarë sërish nga Stresi. Më pas, Kejsi ka publikuar një shkrim në Instastory që duket si thumbim ndaj reperit.

Image
Insta

“Nëse tradhton dikë që është gati të bëjë gjithçka për ty, ti në fakt ke tradhtuar veten nga besnikëria e vërtetë”, shkruan në këtë shkrim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat