"Të kanë kërcënuar VIP-at?"- Gazetarja shqiptare: Më kanë gërvishur makinat! - Bota Sot
"Të kanë kërcënuar VIP-at?"- Gazetarja shqiptare: Më kanë gërvishur makinat!

Mediale Vip

"Të kanë kërcënuar VIP-at?"- Gazetarja shqiptare: Më kanë gërvishur makinat!

Më: 30 maj 2020 Në ora: 08:13
Dasara Karaiskaj

Dasara Karaiskaj, gazetarja e njohur shqiptare ka dhënë një intervistë së fundmi për "Mes Yjesh".

Gazetari e ka pyetur Dasarën nëse ka pasur kërcënime për shkak se e thotë mendimin e lirë publikisht, pa censurë:

"Makinat i gjej herë pas here të gërvishtura, por kjo është s'ke ç'i bën gomarit i bie samarit. Ndodh ndonjëherë që i gjej makinat të gërvishtura, por jam edhe pak e pakujdesshme, i parkoj keq dhe ndoshta prandaj ka ndodhur. Por jo jo, asnjëherë nuk kam pasur kërcënime"- u shpreh Dasara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat