Bes Kallaku thotë se katundi është thesar - Bota Sot
Bes Kallaku thotë se katundi është thesar

Mediale Vip

Bes Kallaku thotë se katundi është thesar

Më: 30 maj 2020 Në ora: 13:49
Bes Kallaku

Aktori Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit një video, të cilën e kishte realizuar gjatë një vizite në fshat.

Ai shihet teksa po merrte patatet që ishin mbjellur në një arë, ndërsa në prapavijë thotë se katundi është thesar.

“Katuni osht thesar!!! ”, ka shkruar aktori, ndërsa shton se kush nuk e kupton le të qëndrojë në qytet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Katuni osht thesar!!! 😂😂😂

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Kujtojmë se Bes Kallaku dhe partnerja e tij Xhensila Myrtezaj gjatë kësaj periudhe pandemie kanë qëndruar të vetizoluar në shtëpi bahskë me vajzën e tyre Ajkën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat