Artistja Eneda Tarifa rrëfehet para Klintonit në ‘Stop’ - Bota Sot
Artistja Eneda Tarifa rrëfehet para Klintonit në ‘Stop’

Mediale Vip

Artistja Eneda Tarifa rrëfehet para Klintonit në ‘Stop’

Nga: Maksim Gjokaj Më: 30 maj 2020 Në ora: 14:01
Eneda Tarifa dhe Klinton Zeqiraj

Këngëtarja Eneida Tarifa ka qënë e ftuar në emisionin mjaft të ndjekur “Stop” në TV Klan, ku edhe ka folur lidhur me mënyrën sesi e ka përjetuar periudhën e izolimit në karantinë duke u rrëfyer para gazetarir aktraktiv Klinton Zeqiraj.

Mes tjerash këngëtarja e njohur është shprehur se koha e izolimit i ka dhënë një qetësi që e ka patur nevojë prej kohësh. Ndërsa ka thënë se gjërat të cilat i mungojnë më shumë nga kjo periudhë janë udhetimet jashtë vendit, daljet, makinat!

Klintoni e ka pyetur këngetaren se çfarë do të bëj pasi e gjithë kjo situatë të mbaroj dhe të dalim plotesisht nga karantina, Eneda është shprehur: "Nëse clubet hapen nuk e di ku do më gjeni te zhgaravitur gjekundi, me siguri do kem pirë".

Gjithashtu këngëtarja ka uruar që të tilla kohëra mos te vijne me kurre!BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat