Visar Rama ka publikuar “A ske frikë nga Zoti” - Bota Sot
Visar Rama ka publikuar “A ske frikë nga Zoti”

Mediale Vip

Visar Rama ka publikuar “A ske frikë nga Zoti”

Nga: Maksim Gjokaj Më: 30 maj 2020 Në ora: 14:05
Visar Rama

Besoj se e keni dëgjuar projektin më të ri muzikor "A ske frikë nga Zoti" ardhur nga artisti Visar Rama, e nëse ende duhet ta dëgjoni patjetër.

Këngëtari është nga Kosova por jeton në Gjermani ku është mjaft aktiv atje nëpër mbrëmje muzikore sidomos në "Leotrimi Bar" në Düsseldorf ndërsa ai vjen nga një familje me traditë artin dhe muzikën pasi është nipi i këngëtarit të njohur Gazmend Rama ndërsa vetë Visari ka 22 vite që këndon.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat