Agon Amiga ndan një fotografi nga prapaskenat e klipit me K-Albon - Bota Sot
Agon Amiga ndan një fotografi nga prapaskenat e klipit me K-Albon

Mediale Vip

Agon Amiga ndan një fotografi nga prapaskenat e klipit me K-Albon

Më: 30 maj 2020 Në ora: 18:11
Agon Amiga

Agon Amiga dhe K-Albo janë duke punuar për projektin e ri.

Agon Amiga dhe K-Albo kanë filluar punimet për projektin e tyre të ri, i cili nuk pritet të vonohet edhe shumë deri në publikim.

Reperi i cili ishte dikur pjesë e ‘Babastars’ ka hyrë në llogarinë e tij në Instagram për ta ndarë një imazh nga prapaskenat e duetit me K-Albon.

Kujtojmë se ky bashkëpunim nuk është i vetmi për dyshen, pasi edhe muaj më parë ata kishin bashkuar forcat për këngën ‘Allo ti bruda’.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Push it !!!!

A post shared by AGON AMIGA (@agon.amiga) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat