“A po vjen” – Fifi publikon këngën e re - Bota Sot
“A po vjen” – Fifi publikon këngën e re

Mediale Vip

“A po vjen” – Fifi publikon këngën e re

Më: 30 maj 2020 Në ora: 18:48
Fifi

Fifi ka publikuar këngën e saj të re.

Fifi ka risjellë një version të ri dhe tejet interesant të këngës ‘A po vjen’.

Duket se izolimi në shtëpi pas përhapjes së koronavirusit ka ndikuar që Fifi të punojë edhe më shumë në projektet e saj.

E kjo këngë duket se po pëlqehet nga fansat e saj pasi menjëherë pa marrë klikime të shumta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat