Fero paralajmëron lansimin e këngës “Cunami” - Bota Sot
Fero paralajmëron lansimin e këngës “Cunami”

Mediale Vip

Fero paralajmëron lansimin e këngës “Cunami”

Më: 30 maj 2020 Në ora: 19:32
Fero

Rep-artisti Feronit Shabani, i njohur si Fero, vazhdon të jetë ndër personazhet e komentuara në estradën shqiptare.

Ai është tejet aktiv në rrjetet sociale, duke publikuar kështu fotografi dhe video nga përditshmëria e tij.

Së fundmi përmes një videoje të publikuar në rrjetin social Instagram, Fero ka paralajmëruar lansimin e këngës më të re.

“Cunami” titullohet projekti i radhës, disa sekuenca të të cilit, ai i ka ndarë me fansat e tij.

“Cunami, hajt se Fero e ka qit albumin dhe nuk na dëshpëron”, ka shkruar ai në përshkrimin e videos.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat