E bukura e Tropojës provokon me dekoltenë e hapur - Bota Sot
E bukura e Tropojës provokon me dekoltenë e hapur

Mediale Vip

E bukura e Tropojës provokon me dekoltenë e hapur

Më: 30 maj 2020 Në ora: 22:23
Arjola Demiri

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për një sërë rolesh kinematografike dhe teatrale.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Arjola publikoi për ndjekësit një fotografi mjaft atraktive në rrjetin social Instagram, ku shfaqej e grimuar dhe me stil.

Teksa provokon pak me dekoltenë e hapur dhe një zinxhir ari ndër dhëmb, aktorja dukej edhe më atraktive në këtë imazh.

“Ka një nesër të mrekullueshme të bukur, që shkëlqen në fund të çdo dite”, ka qenë mbishkrimi i aktores në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat