Victoria Beckham shfaqet e buzëqeshur – çuditet edhe familja e saj

Mediale Vip

Victoria Beckham shfaqet e buzëqeshur – çuditet edhe familja e saj

Më: 30 maj 2020 Në ora: 22:28
Victoria Beckham me familje

Modelja dhe këngëtarja, Victoria Beckham, mbahet mend nga të gjithë si femra që nuk buzëqesh asnjëherë.

Por së fundi Victoria habiti fansat e saj me foton e fundit bashkë me djalin e saj Cruz.

Ajo çka ishte e pazakontë ishte buzëqeshja në fytyrën e Victoria-s.

Ka qenë djali i saj që e ka publikuar foton në profilin e tij në Instagram, ku bashkëngjitur shkruan “Mesa duket mami im buzëqesh”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Apparently my mum does smile 😃❤️

A post shared by C (@cruzbeckham) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat